Sobota, 11 lipiec 2020 
Imieniny:

Szkolne wydarzenia

Wyjazd do teatru "Capitol"

 

                19 marca 2015r  uczniowie Publicznego Zespołu Szkół w Jędrzejowie wraz z opiekunami: K.Wiewiórą, B.Sochor, J.Wiśniowską,I.Pawlak uczestniczyli w przepięknym przedstawieniu                               w Teatrze Capitol we Wrocławiu. "Trzej Muszkieterowie" to znana fabuła, ale w nowej, musicalowej odsłonie ze świetną muzyką Krzesimira Dębskiego, pełna emocjonujących zwrotów akcji i widowiskowych walk szermierczych.Libretto i piosenki Konrada Imieli i Marka Kocota zawierały wszystkie ważne wątki powieści Aleksandra Dumasa: przyjaźń Atosa, Portosa, Aramisa i d'Artagnana, mroczną postać Milady, intrygę kardynała Richelieu i historię słynnych diamentowych spinek królowej Anny Austriaczki.

            Akcja spektaklu rozpoczyna się 20 lat po wydarzeniach opisanych w książce. Historię muszkieterów opowiada Planchet, dawny sługa d'Artagnana, dziś mistrz krawiecki.To niesamowita opowieść o świecie, w którym "Droższe od wszystkich koronek były honor, odwaga i przyjaźń. Bo jeden walczył za wszystkich, a wszyscy za jednego!".

            Czas spędzony w teatrze minął niezwykle szybko,mimo że przedstawienie trwało 3 godz. 55min. Wróciliśmy wszyscy bardzo zadowoleni,spektakl bardzo się podobał, był ucztą dla oczu, dla wyobraźni, a w dodatku wspaniałą rozrywką.

Zdjęcia z wyjazdu w galerii

Liczba odsłon: 951

Publiczna Szkoła Podstawowa

Jędrzejów 63
49-200 Grodków
      tel.: 77 415 80 18; tel./fax: 77 415 80 25
adres e-mail szkoły: sekretariat@pzsjedrzejow.grodkow.pl
 

 

 

  • Data aktualizacji: 2018-11-07 15:04:22
  • Licznik odwiedzin: 1242817